About Us

Tepe Camping

     As implied by the name ‘Tepe Camping’, which translates to ‘Hill Camping’, is a facility located on a hill-top of approximately 700 meters high in altitude and is located 5 kilometers away from Pamukkale, the natural site that pulls in tourists from all over the world for its hot springs, travertine and carbonate minerals appreciated for all the provided health benefits.  Tepe Camping is the ideal resting and recreational area covering 13.500...

Coming From You

Atacan Tüney

İzmir

Bir hafta sonu arkadaşlarımızla eğlenmek ve havuz keyfi yapmak için gitmiştik. Atmosferi ve manzarasıyla kesinlikle gidilmesi ve görülmesi gereken bir yer. Bütün tatilcilere tavsiye ederim. Gerçekten gidip görülmeye değer.Manzara süper havuzu da iyi, hele akşamların tadına doyum olmuyor.

Barry Pelmore

London / England

We very much enjoyed staying at Tepe Camping last week and since then we have had quite an adventure. Senol looked after us extremely well and you are so fortunate in having such a good man to look after you business for you. Please give him our best wishes and we hope his hand has recovered from the nasty burn he received.

Atifet Yücel

İzmir

Manzara mı istiyorsunuz: dağı ovası karşınızda,hizmet mi istiyorsunuz: güleryüzle yanınızda,sakinlik mi : ruhunuzda, heyecan mı:: yamaç paraşütçüleri yakınınızda, farklı bir yoldan dönmek için Denizli Ağlayan Kaya 20-25 km ötenizde. Tesadüfen bulduğumuz Tepe kamping şimdi favorilerimiz arasında.

Erkan Erol

Fethiye / Muğla

süppeerrr.uçak dan deniz li ovasını izler gibi.eylül sonu çadır konaklaması yaptım.çadır alanı çim,motosiklet çadırın yanına gelebiliyor.wc ve duşlar temiz ama dar,soğuk su yoktu,kaynar suyla duş aldım.işletmeci uyumlu,fiyatlar makul.genel olarak hoş bir yer,antik kent ayaklar altında.tekrar gideceğim bir konaklama yeri.