Kommentare

Atacan Tüney

İzmir

Bir hafta sonu arkadaşlarımızla eğlenmek ve havuz keyfi yapmak için gitmiştik. Atmosferi ve manzarasıyla kesinlikle gidilmesi ve görülmesi gereken bir yer. Bütün tatilcilere tavsiye ederim. Gerçekten gidip görülmeye değer.Manzara süper havuzu da iyi, hele akşamların tadına doyum olmuyor.

Barry Pelmore

London / England

We very much enjoyed staying at Tepe Camping last week and since then we have had quite an adventure. Senol looked after us extremely well and you are so fortunate in having such a good man to look after you business for you. Please give him our best wishes and we hope his hand has recovered from the nasty burn he received.

Atifet Yücel

İzmir

Manzara mı istiyorsunuz: dağı ovası karşınızda,hizmet mi istiyorsunuz: güleryüzle yanınızda,sakinlik mi : ruhunuzda, heyecan mı:: yamaç paraşütçüleri yakınınızda, farklı bir yoldan dönmek için Denizli Ağlayan Kaya 20-25 km ötenizde. Tesadüfen bulduğumuz Tepe kamping şimdi favorilerimiz arasında.

Erkan Erol

Fethiye / Muğla

süppeerrr.uçak dan deniz li ovasını izler gibi.eylül sonu çadır konaklaması yaptım.çadır alanı çim,motosiklet çadırın yanına gelebiliyor.wc ve duşlar temiz ama dar,soğuk su yoktu,kaynar suyla duş aldım.işletmeci uyumlu,fiyatlar makul.genel olarak hoş bir yer,antik kent ayaklar altında.tekrar gideceğim bir konaklama yeri.

Serhat DÜZGÜN

Bu ay Pamukkaleyi ziyaretimizde 1 gece kalma şansımız oldu , Gerçekten zamanımız olsaydı 1 hafta kalabilirdik. çocuğumuz için çok güzel bahçesi parkı havuzu var, işletmeci Kalender beydi galiba çok iyi insan , eşide aynı . çocuğum için çorba yaptı minnettar kaldık. ÇOK TEŞEKKÜRLER Gümüşhaneden selamlar.

Muammer Vural

Mükemmel bir yer Herkese tavsiye ederim.

Haydar cantemur

Bu yerde konakladık süper ötesi bir hizmet işletmeci güler yüzlü odalar on numara klimalı ve temiz havuz 24 saat açık temiz adamın aldığı para helal olsun kendilerine çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun evimdeymiş gibi rahat ettirdiler teşekkürler

Sevcan özdemir

Bu kadar güzel bir yer nasıl gelmemiş ve duymamışım dedirtiyor insana..çalışanlar sahipleri muhteşemler . Herkese tavsiye edeceğim..manzara havuz sıcak akan suyu çocuk parkı ilgi ve alaka ve mis hava daha ne olsun

Muhammed

45yıldır denizlideyim ilk defa gittim valla ayakta uyumuşuz nedir diye bakmaya gittim demlik çay içtim hemde 10tl gibi bir rakama eşe dosta haber verdim çok harika bir yer