Hakkımızda

Tepe Camping

Pamukkale'ye 5 km. uzaklıkta olan Tepe Camping, adından da anlaşılacağı gibi, deniz seviyesinden yaklaşık 700 m. Yükseklikte bir tepenin üzerinde kurulmuştur. 13.500 m²'lik alana sahip olan tesisimiz özellikle yazın sıcağından bunalmak istemeyenler için ideal bir dinlence ve eğlence olanağı sağlar. Geniş ve rahat ahşap verandaların veya çimlerin üzerinde oturarak Denizli Ovasın'a hakim konumdan kuşbakışı seyir keyfi yaşamak da mümkün. ...

Sizden Gelenler

Atacan Tüney

İzmir

Bir hafta sonu arkadaşlarımızla eğlenmek ve havuz keyfi yapmak için gitmiştik. Atmosferi ve manzarasıyla kesinlikle gidilmesi ve görülmesi gereken bir yer. Bütün tatilcilere tavsiye ederim. Gerçekten gidip görülmeye değer.Manzara süper havuzu da iyi, hele akşamların tadına doyum olmuyor.

Barry Pelmore

London / England

We very much enjoyed staying at Tepe Camping last week and since then we have had quite an adventure. Senol looked after us extremely well and you are so fortunate in having such a good man to look after you business for you. Please give him our best wishes and we hope his hand has recovered from the nasty burn he received.

Atifet Yücel

İzmir

Manzara mı istiyorsunuz: dağı ovası karşınızda,hizmet mi istiyorsunuz: güleryüzle yanınızda,sakinlik mi : ruhunuzda, heyecan mı:: yamaç paraşütçüleri yakınınızda, farklı bir yoldan dönmek için Denizli Ağlayan Kaya 20-25 km ötenizde. Tesadüfen bulduğumuz Tepe kamping şimdi favorilerimiz arasında.

Erkan Erol

Fethiye / Muğla

süppeerrr.uçak dan deniz li ovasını izler gibi.eylül sonu çadır konaklaması yaptım.çadır alanı çim,motosiklet çadırın yanına gelebiliyor.wc ve duşlar temiz ama dar,soğuk su yoktu,kaynar suyla duş aldım.işletmeci uyumlu,fiyatlar makul.genel olarak hoş bir yer,antik kent ayaklar altında.tekrar gideceğim bir konaklama yeri.